rewal nocleg

Rewal


Rewal - strefa odpoczynku


Tutaj błękitne niebo spotyka się z bezkresem wody. Nadmorski Rewal - wakacyjne otoczenie, w którym spędzisz miłe wakacje. W czasie letnim tętni życiem, ale pozwala na najlepszy odpoczynek. Chwile wypoczynku uprzyjemni relaks na przepięknej piaszczystej plaży, która została odznaczona Niebieską Flagą – międzynarodowym wyróżnieniem przyznawanym utrzymanym w czystości, najbezpieczniejszym i najlepszym pod względem infrastruktury plażowej kąpieliskom.


Atrakcje turystyczne dla każdego


Relaks na piasku to nie jedyna atrakcja, która czeka na gości, zdecydowanych przyjechać do Rewala. Czeka tu na Was wiele ciekawych atrakcji. Fascynującym punktem jest deptak, wraz z figurami ogromnych wielorybów. To centralny punkt spotkań, z którego ukazuje się ładny panorama na rozległe morze. Nie brakuje także zajęć dla naszych pociech – miasteczko zarządza różnorodnymi i niezawodnymi miejscami zabaw, i wieloma parkami tematycznymi.


Znajdź noclegi dla siebie


W Rewalu odnajdziemy pełno punktów noclegowych. Nie brakuje tu obiektów spełniających nawet bardzo wymagające oczekiwania. Rewal posiada szeroką ofertę noclegów, w której każdy z nas znajdzie coś dla siebie np.: pensjonaty, domki letniskowe, pokoje, kwatery, apartamenty oraz hotele, działające sezonowo, jak również cały rok.

Czy Rewal ma miasta partnerskie?
Tak, jednym z miast partnerskich Rewala jest karpacz.net
Czy warto wybrać się do Rewala?
Rewal ,to jedna z najbardziej lubianych miejscowości nadmorskich. Miasteczko Rewal posiada aktualnie bardzo dużo do zaproponowania - młodym, jak i również starszym urlopowiczom. Tutaj czeka na Ciebie dużo atrakcji i piękna, pełna piasku plaża.
Warto odwiedzić wybrzeże rewalskie razem ze szkrabami?
Pewnie! Wybrzeże rewalskie razem ze szkrabami to bardzo dobry pomysł. Ma do zaoferowania wiele atrakcji dla najmłodszych, oraz dla większych dzieci. Wiele parków tematycznych, parków linowych i miejsc zabaw.
Czy wybrzeża w Rewalu występują pod opieką ratowników?
Oczywiście, do dyspozycji wczasowiczów pozostaje kąpielisko o długości 300 metrów linii brzegowej pilnowane w okresie letnim, przez wykwalifikowaną ekipę ratowniczą.
© GR Sun Resort
Wykonanie:
NFHotel